Στον εισαγγελέα Πρωτοδικών Ρόδου οδηγήθηκε σήμερα ένας 20χρονος Γερμανός τουρίστας, ο οποίος έγινε αντιληπτός από υπαλλήλους του ξενοδοχείου όπου παραθερίζει στην περιοχή των Φανών να βάζει φωτιά σε καλαμιές, όπου πριν από δυο ημέρες είχε ξεσπάσει και άλλη πυρκαγιά! Σύμφωνα με πληροφορίες, του επιβλήθηκε ποινή φυλάκισης ενός έτους με τριετή αναστολή.
You are being redirected to the full article in 5 seconds