Σπουδαία εκτός έδρας νίκη πέτυχε η Πάφος, η οποία κέρδισε με 3-0 τον Απόλλωνα για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος.Προβάδισμα στο σκορ πήρε από τα ένδεκα βήματα η Πάφος, απέναντι στον Απόλλωνα.Συγκεκριμένα στο 18', μετά από μαρκάρισμα του Πειμπέρνς στον Ντράγκομιρ, ο διαιτητής έδειξε την άσπρη βούλα.Την εκτέλεση του πέναλτι ανέλαβε ο Τάνκοβιτς, για να στείλει την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1 στο 20'.
You are being redirected to the full article in 5 seconds